^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

2019 Kuruluşlar Türkiye Şampiyonası Müsabaka Yönergesi için buraya tıklayınız

MALATYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Mart - 5 Nisan 2019)

Sitemizden Haberler

Masa Tenisi Haberleri

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası Sona Erdi.

 

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası karşılaşmaları, 3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Balıkesir, Samsun, Adana ve Van´da Yapıldı.

Marmara ve Ege Bölgesi maçları Balıkesir´de toplam 63 takımın katılımı ile Yeni Spor Salonu´nda, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi müsabakaları toplam 55 takımın katılımı ile Samsun´da Yaşar Doğu Spor Salonunda, Akdeniz Bölgesi karşılaşmaları 17 takımın katılımı ile Adana´da Çukurova Üniversitesi Spor Salonunda, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölgesi maçları ise toplam 26 takımın katılımı ile Van´da Yüzüncü Yıl Üniv. Spor Salonunda yapıldı. 
Bölge kontenjana göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. 

Dört şehirde 7 Bölgeden takımların yoğun katılımı ile yapılan Küçükler Bölge Takım Şampiyonaları, bölgelerin canlanması, bölge takımlarının müsabaka sayılarının artması açısından da son derece yararlı oldu.

KÜÇÜKLER BÖLGE TAKIM ŞAMPİYONASI SIRALAMALARI için buraya tıklayınız

AKDENİZ BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -ADANA

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ ve GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -VAN

EGE BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -BALIKESİR

İÇ ANADOLU BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -SAMSUN

KARADENİZ BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -SAMSUN

MARMARA BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR -BALIKESİR

 

DERECELER ve TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAYA HAK KAZANAN TAKIMLAR
Bölge kontenjana göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Marmara Bölgesi:
Bayan, 1.İBB (A), 2.Kocaeli BŞB, 3.Bursaspor, 4.Kasımpaşa Erok (B), 5.Kasımpaşa Erok (A), 6.Çerkezköy Belediye, 7.İTÜ Geliştirme Vakfı
Erkek, 1.Kasımpaşa Erok (B), 2.İBB (A), 3.Kasımpaşa Erok (A), 4.Beşiktaş, 5.Traker, 6.Tuzla Belediye

Ege Bölgesi:
Bayan, 1.Muğla BŞB (A), 2.Muğla BŞB (B), 3.Mavi Ege
Erkek, 1.İzmir BŞB, 2.Mavi Ege, 3.Akhisar Gençlik

Doğu Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1. Elazığ Belediye (B), 2. Özvan Gençlik B, 3. Elazığ Belediye (A)
Erkek, 1. Malatya Yeşilyurt Belediye, 2. Elazığ Belediye (A), 3. Iğdır Gençlik spor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1. 1955 Batman Belediye (A), 2. 1955 Batman Belediye (B), 3. Gaziantep BŞB.
Erkek, 1. Gaziantep BŞB. 2. 1955 Batman Belediye, 3. Şanlıurfa Gençlik spor, 4.1955 Batman Belediye (B)

İç Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1.AFAD Spor, 2.Şh.Hakan Kabil, 3.Kocasinan Beld., 4.Kariyer-Der
Erkek, 1.Kocasinan Beld., 2.Çankaya Üniv., 3.BŞB.Ankaraspor

Karadeniz Bölgesi:
Bayan, 1.Çorum Belediye (A), 2.Amasya Gençlik, 3.Çalık YEDAŞ (A), 4.Çalık YEDAŞ (B), 5.Çorum Belediye (B)
Erkek, 1.Çorum Belediye (A), 2. Çorum Spor İhtisas, 3. Çorum Belediye (B), 4.Amasya Polisgücü, 5.Çalık YEDAŞ, 6.Özel İdare Yol Spor, 7.Amasya Gençlik

Akdeniz Bölgesi:
Bayan, 1.Çukurova Üniv. (A), 2.Çukurova Üniv. (B), 3.Hatay ASP (A), 4.Antalyaspor
Erkek, 1.Çukurova Üniv. (A), 2.Hatay ASP (A), 3.Ispartes (A), 4.Çukurova Üniv. (B), 5.Ispartes (B)

kaynak: tmtf.gov.tr

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

Yıldızlar Takım-Ferdi Türkiye Şampiyonası - AMASYA
  Sat 27th Apr/2019 - Wed 1st May/2019
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
  Sun 28th Apr/2019 - Wed 1st May/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 6. Etap - ADANA
  Sat 4th - Mon 6th May/2019
    12:00 am - 12:00 am

OKULLAR YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - Marmaris / MUĞLA
  Fri 10th - Mon 13th May/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANALİG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - ADANA
  Fri 17th - Mon 20th May/2019
    12:00 am - 12:00 am