^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

2017-2018 Masa Tenisi Hakem Klasmanları YayınlandıAyrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ MASA TENİSİ BRANŞI YILDIZLAR GAZİANTEP İLİ GRUP MERKEZİ MALATYA, KÜÇÜKLER HATAY İLİ GRUP MERKEZİ OSMANİYE İLİ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR..Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sitemizden Haberler

Masa Tenisi Haberleri

    No data for this category.

Analig Grup Müsabakaları Sona Erdi.

Analig; Spor genel Müdürlüğü tarafından Sporun tabana yaygınlaştırarak müsabakaların daha fazla çoğalması,  yerel faaliyetler sonucu üst gruplara katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemini oluşturarak çocukların kişiliklerini sporun eğitici fonksiyonunu kullanarak duygusal ve sosyal yönden  yetiştirilmesi  ve geliştirilmesini hedeflemektedir.

Bu kapsamda 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde 8 grup merkezinde yapılan yarışmalar sonucunda grubunda ilk iki dereceye giren takımlar çeyrek finale katılma hakkı elde etti.

Nevşehir Grubu Sonuçları:

A GRUBU

ERKEKLER                       KIZLAR

Ankara                            Kayseri

Konya                             Aksaray

B GRUBU

ERKEKLER                     KIZLAR

Kayseri                         Ankara

Aksaray                        Konya

C GRUBU

ERKEKLER                     KIZLAR

Çankırı                          NİĞDE

Sivas                            NEVŞEHİR

 

Edirne Grubu:

SONUÇLAR:

ERKEKLER A GRUBU

1.BURSA 2.SAKARYA 3.KOCAELİ

ERKEKLER B GRUBU

1.İSTANBUL ANADOLU 2.TEKİRDAĞ 3.KIRKLARELİ

ERKEKLER C GRUBU

1.EDİRNE 2. ÇANAKKALE 3. YALOVA

KIZLAR A GRUBU

1.KOCAELİ 2.ÇANAKKALE 3.YALOVA

KIZLAR B GRUBU

1.BURSA 2.KIRKLARELİ 3.İSTANBUL ANADOLU

KIZLAR C GRUBU

1.İSTANBUL AVRUPA

 

Karaman Grubu:

Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda erkekler A kategorisinde Isparta, Adana, Hatay erkekler B kategorisinde Kahramanmaraş, Osmaniye ve Karaman, Kızlar A kategorisinde Kahramanmaraş, Adana, Mersin, kızlar B kategorisinde Hatay, Karaman ve Isparta illeri çeyrek finale yükselen takımlar oldu.

 

Afyonkarahisar Grubu:

Erkekler A grubunda Kütahya ve Aydın, B grubunda İzmir ve Denizli, C grubunda Eskişehir ve Manisa çeyrek finale giderken kızlarda A grubunda Eskişehir ve Muğla, B grubunda İzmir ve Denizli, C grubunda da Aydın ve Kütahya çeyrek finale gidecek.

Erkeler

Marmara Grubu - A Grubu
1 Bursa 6 9
2 Sakarya 5 -1
3 Kocaeli 4 -3
4 İstanbul Avrupa 3 -5
Marmara Grubu - B Grubu
1 İstanbul Anadolu 6 7
2 Tekirdağ 5 1
3 Kırklareli 4 1
4 Balıkesir 3 -9
Marmara Grubu - C Grubu
1 Edirne 4 6
2 Çanakkale 3 0
3 Yalova 2 -6
Ege Grubu - A Grubu
1 Eskişehir 6 6
2 Muğla 5 5
3 Bilecik 4 -3
4 Uşak 3 -8
Ege Grubu - B Grubu
1 İzmir 4 6
2 Denizli 3 0
3 Afyonkarahisar 2 -6
Ege Grubu - C Grubu
1 Aydın 4 5
2 Kütahya 3 -2
3 Manisa 2 -3
Akdeniz Grubu - A Grubu
1 Isparta 6 6
2 Adana 5 1
3 Hatay 4 -2
4 Mersin 3 -5
Akdeniz Grubu - B Grubu
1 Kahramanmaraş 6 5
2 Osmaniye 5 1
3 Karaman 4 -3
4 Burdur 3 -3
İçanadolu Grubu - A Grubu
1 Ankara 6 9
2 Konya 5 3
3 Kırıkkale 4 -5
4 Kırşehir 3 -7
İçanadolu Grubu - B Grubu
1 Kayseri 4 6
2 Aksaray 3 -2
3 Niğde 2 -4
İçanadolu Grubu - C Grubu
1 Çankırı 4 4
2 Sivas 3 2
3 Nevşehir 2 -6
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
1 Amasya 6 7
2 Karabük 5 1
3 Bolu 4 -3
4 Sinop 3 -8
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
1 Çorum 4 5
2 Zonguldak 3 -1
3 Samsun 2 -4
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
1 Düzce 4 5
2 Kastamonu 3 -1
3 Bartın 2 -4
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1 Bayburt 4 6
2 Trabzon 3 -1
3 Gümüşhane 2 -5
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1 Erzincan 4 4
2 Giresun 3 1
3 Artvin 2 -5
Karadeniz 2 Grubu - C Grubu
1 Rize 4 5
2 Ordu 3 -2
3 Erzurum 2 -3
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1 Mardin 6 8
2 Diyarbakır 5 1
3 Adıyaman 4 -4
4 Kilis 3 -5
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1 Gaziantep 6 9
2 Batman 5 3
3 Hakkari 4 -3
4 Şanlıurfa 3 -9
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1 Van 4 6
2 Bitlis 3 0
3 Tunceli 2 -6
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1 Malatya 4 5
2 Iğdır 3 1
3 Muş 2 -6
Doğu Anadolu Grubu - C Grubu
1 Bingöl 4 5
2 Elazığ 3 1

 

Kızlar

Marmara Grubu - A Grubu
1 Kocaeli 6 9
2 Çanakkale 5 1
3 Yalova 4 -3
4 Edirne 3 -7
Marmara Grubu - B Grubu
1 Bursa 6 7
2 Kırklareli 5 4
3 İstanbul Anadolu 4 -3
4 Balıkesir 3 -8
Marmara Grubu - C Grubu
1 İstanbul Avrupa 4 5
2 Sakarya 3 0
3 Tekirdağ 2 -5
Ege Grubu - A Grubu
1 Kütahya 6 8
2 Aydın 5 4
3 Uşak 3 -6
4 Bilecik 2 -6
Ege Grubu - B Grubu
1 İzmir 4 6
2 Denizli 3 -2
3 Muğla 2 -4
Ege Grubu - C Grubu
1 Eskişehir 4 5
2 Manisa 3 1
3 Afyonkarahisar 2 -6
Akdeniz Grubu - A Grubu
1 Kahramanmaraş 6 9
2 Adana 5 1
3 Mersin 4 -1
4 Osmaniye 3 -9
Akdeniz Grubu - B Grubu
1 Hatay 6 6
2 Karaman 5 2
3 Isparta 4 -1
4 Burdur 3 -7
İçanadolu Grubu - A Grubu
1 Kayseri 4 4
2 Aksaray 3 0
3 Sivas 2 -4
İçanadolu Grubu - B Grubu
1 Ankara 4 6
2 Konya 3 0
3 Kırşehir 2 -6
İçanadolu Grubu - C Grubu
1 Niğde 4 4
2 Nevşehir 3 -2
3 Kırıkkale 2 -2
Karadeniz 1 Grubu - A Grubu
1 Çorum 6 7
2 Samsun 5 6
3 Kastamonu 4 -4
4 Düzce 3 -9
Karadeniz 1 Grubu - B Grubu
1 Amasya 4 4
2 Zonguldak 3 2
3 Karabük 2 -6
Karadeniz 1 Grubu - C Grubu
1 Bolu 4 3
2 Bartın 3 1
3 Sinop 2 -4
Karadeniz 2 Grubu - A Grubu
1 Artvin 6 9
2 Erzincan 5 3
3 Giresun 4 -4
4 Gümüşhane 3 -8
Karadeniz 2 Grubu - B Grubu
1 Rize 6 7
2 Ordu 5 4
3 Trabzon 4 -4
4 Erzurum 3 -7
Güneydoğu Anadolu Grubu - A Grubu
1 Batman 6 9
2 Adıyaman 5 3
3 Hakkari 4 -4
4 Kilis 3 -8
Güneydoğu Anadolu Grubu - B Grubu
1 Gaziantep 6 9
2 Diyarbakır 5 0
3 Mardin 4 -1
4 Şanlıurfa 3 -8
Doğu Anadolu Grubu - A Grubu
1 Malatya 6 7
2 Van 5 4
3 Elazığ 4 -3
4 Muş 3 -8
Doğu Anadolu Grubu - B Grubu
1 Bitlis 4 6
2 Bingöl 3 0

 

 

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am