^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

TMTF Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu 5 Ocak 2019 Tarihinde, Başkent Öğretmen Evinde Yapılacaktır.

HATAY 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 5 Şubat 2019)

İSTANBUL 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 4 Şubat 2019)

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

DENİZLİ 2.Kademe Antrenör Kursu (19 Ocak - 3 Şubat 2019)

GAZİANTEP 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

Analig

Analig'de Yarı Finale Çıkan Takımlar Belli Oldu.

Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında yapılan Masa Tenisi Çeyrek final müsabakaları 4 Merkez'de yapıldı. Yapılan Müsabakalar sonucunda grubunda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finale çıktı.

 

Erkekler:

1. Grup - A Grubu
1 Bursa 6 8
2 Tekirdağ 5 3
3 Denizli 4 -3
4 Edirne 3 -8
1. Grup - B Grubu
1 İzmir 6 5
2 Muğla 5 0
3 Sakarya 4 -1
4 Aydın 3 -4
1. Grup - C Grubu
1 İstanbul Anadolu 6 8
2 Eskişehir 5 3
3 Kütahya 4 -3
4 Çanakkale 3 -8
2. Grup - A Grubu
1 Adana 6 7
2 Ankara 4 -2
3 Karaman 4 -3
4 Aksaray 3 -2
2. Grup - B Grubu
1 Konya 6 5
2 Hatay 5 4
3 Çankırı 4 -3
4 Kahramanmaraş 3 -6
2. Grup - C Grubu
1 Isparta 6 7
2 Kayseri 5 4
3 Osmaniye 4 -3
4 Sivas 3 -8
3. Grup - A Grubu
1 Bayburt 6 6
2 Çorum 5 5
3 Giresun 4 -3
4 Kastamonu 3 -8
3. Grup - B Grubu
1 Rize 6 7
2 Düzce 5 5
3 Karabük 4 -4
4 Trabzon 3 -8
3. Grup - C Grubu
1 Zonguldak 5 4
2 Erzincan 5 2
3 Amasya 5 1
4 Ordu 3 -7
4. Grup - A Grubu
1 Batman 6 8
2 Malatya 5 4
3 Bitlis 4 -4
4 Adıyaman 3 -8
4. Grup - B Grubu
1 Mardin 6 7
2 Iğdır 5 2
3 Bingöl 4 -2
4 Hakkari 3 -7
4. Grup - C Grubu
1 Gaziantep 6 9
2 Van 5 2
3 Diyarbakır 4 -5
0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

OKULLAR GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - KASTAMONU
  Wed 16th - Sat 19th Jan/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 3. Etap - ANTALYA
  Sat 9th - Mon 11th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANA LİG GRUP YARIŞMALARI- ÇANAKKALE, MANİSA, OSMANİYE, YOZGAT,KASTAMONU, GİRESUN, ELAZIĞ, SİİRT
  Sat 16th - Mon 18th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 2. Etap - İSTANBUL
  Fri 22nd - Mon 25th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 4. Etap - BATMAN
  Sat 2nd - Mon 4th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am