^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Bedensel Engelli Yarışmaları

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Madalyalar Sahiplerini Buldu.

14-16 Eylül tarihlerinde Ankara-Altındağ Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda madalyalar sahiplerini buldu. 10 farklı kategoride 118 sporcunun yarıştığı turnuvada derece alan sporcular şöyle:

Tüm kategorilerde üçüncülük madalyaları paylaşılmıştır. 



ERKEKLER FERDİ 
KLAS 1-3
1- 
Yusuf Zaladin
2- 
Ümit Demirbilek
3- 
Bayram Koşak
3- 
Selim Özen

KLAS 4 

1- Nesim Turan
2- Süleyman Vural
3- Davut Çaçan
3- Mehmet Doğru 

KLAS 5
1- Ali Öztürk
2- Hamza Çalışkan
3- Yusuf Turgut
3- Ahmet Yıldırım 

KLAS 6
1- Bektaş Aykaç
2- Mithatcan Tekin
3- İsmail Yılmaz
3- Caner Çağlayan

KLAS 7
1- Uğurcan Kulik
2- Arif Arslantürk
3- Alparaslan Buğra
3- Murathan Sayınalp 

KLAS 8

1- Mustafa Özdemir
2- Kerim Gazi Şahiner 
3- İsmail Akşun
3- Murat Gürbüz 

KLAS 9
1- Hamza Deniz Onat
2- Kerim Özay
3- Kadir Tetik
3- Haydar Çataloğlu

KLAS 10 
1- Fatih Erden
2- Yağız Ergin
3- Aydın Demirkol
3- Anıl Arar 

ERKEKLER TAKIM
KLAS 1-3

1- Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Selim Özen
2- Hasan Cem Karapire-Bayram Koçak
3- Emre Meydan-Duran Gökkaya-Hakan Şahin
3- Berat İnce-Abdullah Tekin 

KLAS 4-5
1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Mustafa Uzuner
2- Nesim Turan-Süleyman Varol-İbrahim Özmen
3- Alperen Samur-Abdülkerim Yasin Tekin-Ali Özkan
3- Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut-Mehmet Doğru 

KLAS 6-7 
1- Uğurcan Kulik-Bektaş Aykaç
2- Arif Aslantürk-Mithan Cantekin 
3- Barış Besi-Fikret Polat-Kadir Tetik
3- Hakan Koşar-Yahya Balcı

KLAS 8
1- İsmail Akşun-Mustafa Özdemir
2- Murathan Sayınalp-Kerim Gazi Şahiner
3- Adnan Şeyh Elceyret-Selman Doğan
3- Yüksel Karaman-Serdar Çakır
 
KLAS 9-10 
1- Fatih Erden-Yağız Ergün-Alpaslan Buğra
2- Hamza Deniz Onat-Anıl Arar-Recep Karadeniz
3- Mehmet Aslan-Yusuf Gökay-Tuncay Ocak
3- Hakan Direk-Mahmut Bozkurt-Selim Dereli 

KADINLAR FERDİ 
KLAS 2-3
1- Nergiz Altıntaş 
2- Hatice Duman
3- Senanur Korkmaz
3- Saliha Yılmaz

KLAS 4-5 
1- İrem Oluk
2- Merve Sefa Özsoy 
3- Rümeysa Cesur 
3- İrem Dürüst 


KLAS 6-7-8 
1- Kübra Korkut 
2- Şeyda Toprak
3- Aycan Taş
3- Behiye Kılıç 

KLAS 9-10
1- Merve Cansu Demir
2- Neslihan Kavas
3- Hilal Türkkan
3- Ebru Can 

KADINLAR TAKIM
KLAS 5
1- İrem Oluk-Ayşegül Özdemir-Merve Sefa Özsu
2- İrem Dürüst-Sinem Çağlayan
3- Rahime Nur Gedikli-Saliha Yılmaz
3- Elif Gelgeç-Senanur Korkmaz 

KLAS 10
1- Merve Cansu Demir-Ayşe Uğurlu-Şeyda Toprak
2- Elif Su Güney-Ebru Can-Behiye Kılıç 

kaynak: tbesf.gov.tr

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz