^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

Dostluk Ligi

Dostluk Ligi 12. Etap Müsabakaları Hatay'da Yapıldı.

 

Hatay ilinde düzenlenen Masa Tenisi Dostluk Ligi 12. Etap müsabakaları 14 farklı ilden 84 sporcunun katılımıyla sona erdi.. 2 gün süre boyunca 12 ile 16 kişiden oluşan 6 farklı ligde toplam 554 maçın yapıldığı turnuvada, dereceye girenlere kupa ve madalya takdim edildi.

12. Etap Masa Tenisi Dostluk Ligi Turnuvası 25-26 Kasım tarihlerinde Antakya’da gerçekleşti.


14 ilden 86 sporcunun yer aldığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu. 6 kategoride kıyasıya mücadele eden sporcular izleyenlere unutamayacakları spor ziyafeti yaşattı. Süper Lig düzeyindeki elit sporcuların yer aldığı turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın elinden alırken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunuyordu.

KAĞIT KEBABI VE KÜNEFE İKRAM EDİLDİ

Turnuvaya katılmak üzere Hatay’a gelen sporcular turnuvanın ilk gününde güzel bir sürprizle karşılaştı. Sporculara, UNESCO tarafından ‘Gastronomi Kenti’ seçilen ve birbirinden lezzetli yemekleri ile dünyaya nam salan Hatay mutfağının eşsiz tatlarından kağıt kebabı ve künefe ikram edildi.


Ödül töreni sırasında düşüncelerini paylaşan HBB Başkanı Savaş, hem kent hem de ülke sporunun gelişimi için katkı sunmaya devam edeceklerini belirtti. ( Kaynak: hatay.bel.tr)

 

Süper Ligde dereceye girenler:
1. Orhan ALTAY ( Malatya)
2. Cüneyt TURDU (K. Maraş)
3. Salih BİLGİN (Adana)
4. İbrahim AKBAĞ (G. Antep)

1.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Tasnim NEBHAN (Hatay)
2. Kemal SABBUH (Hatay)
3. Murat KARAKAYA (G. Antep)
4. Nevzat BOZKURT (G. Antep)

2.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Berkem DOĞAN (Hatay )
2. Sinan ÇAĞLAR (Mersin)
3. Mehmet ERKUL (Mersin)
4. Nihat NEBHAN (Hatay )

3.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Fatih YENİSOLAK (K. Maraş)
2. Mehmet Hamdi ÖZKAN (K. Maraş)
3. Ercüment ÜLKÜMEN (Hatay)
4. Emrah AYDIN (Kayseri)

4.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Mahmut REÇBER (K. Maraş)
2. Özgür POLAT (G. Antep)
3. Mehmet KARA (G. Antep)
4. Alaaddin ÖZDEMİR (K. Maraş)

5.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1-Betül NEBHAN (Hatay)
2-Nihat EKER (Hatay)
3-Abdulgani CEZAYİROĞLU(Hatay)
4-Abdullah GÜNDAL (G.Antep)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz