^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Son zamanlarda hızla artan Covid-19 vakalarından dolayı TMTF Yönetim Kurulu toplum ve insan sağlığını göz önünde tutarak aşağıdaki gerekçelerle 2020-2021 sezonu 1.Yarı Yarışma programında yer alan aşağıdaki müsabakaların ileri bir tarihe ertelenmesine karar vermiştir. -3.Lig 1.Etap04-06 Aralık 2020 -1.Lig 1.Etap18-20 Aralık 2020 -Süper Lig 3.Etap26-27 Aralık 2020

26-29 Kasım 2020´de Bursa´da Aday Hakem Kursu Yapılacaktır.

TÜRKİYE MASA TENİSİ FEDERASYONU ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 06 ARALIK 2020 DE (ZOOM ÜZERİNDEN) ONLİNE OLARAK YAPILACAKTIR.

ETTU Yarışları

Avrupa Kupalarında Çeyrek Final Kuraları Çekildi.

Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupaları çeyrek final müsabakaları kura çekimi  22 Aralık Cuma günü Lüksemburg'da yapıldı. Kupalardaki tek temsilcimiz olan Bursa B.B. Spor Kadın takımı, Fransa'dan TT SAINT QUENTINOIS ile eşleşti. İlk maç 26 Ocak 2018 tarihinde oynanacak.

2017/18 TTCLM Quarter-finals (1st leg Jan 24-26th, 2nd Feb 9th)

 

Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) – Roskilde Bordtennis BTK61 (DEN)

Sporting Club de Portugal (POR) – Stella Sport La Romagne (FRA)

Saarbrucken Tischtennis (GER) – TTF Liebherr Ochsenhausen (GER)

TTSC UMMC (RUS) – Borussia Dusseldorf (GER)

 

2017/18 Seamaster ECLW Quarter-finals

 

KTS Tarnobrzeg (POL) – Linz AG Froschberg (AUT)

CP LYSSOS Lille Metropole (FRA) – Dr. CASL (CRO)

Bursa Buyuksehir Belediyespor (TUR) – TT Saint-Quentinois (FRA)

Szekszard AC (HUN) – TTC Berlin Eastside (GER)

 

2017/18 ETTU Cup Men Quarter-finals

 

K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL) – TTC Sokah Hoboken (BEL)/SF SKK El Nino Praha (CZE)

Cajasur Priego TM (ESP)/Vaillante Sprotive Angers TT (FRA) – TTC Ostrava 2016 (CZE)

Chartres ASTT (FRA) – SG Stockerau (AUT)/Hontianske Trstany Dudince (SVK)

Enjoy & Deploy Taverzo (NED)/Istres Tennis de Table (FRA) – AS Pontoise Cergy (FRA)

 

2017/18 ETTU Cup Women Quarter-finals

 

SKST Mart Hodonin-Stavoimpex (CZE) – Matz TT (FRA)/Arteal Tennis de Mesa (ESP)

SKNT Luch-Vladimir (RUS)/TMK-Tagmet Taganrog (RUS) – TuS Bad Driburg (GER)

UCAM Cartagena (ESP) – Girbau-VIC TT (ESP)/ACS Dumbravita (ROU)

Budaorsi 2i SC (HUN)/Etival Clairefomntaine ASRTT (FRA) – ALCL TT Grand-Quevilly (FRA)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz