^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

ETTU Yarışları

Avrupa Kupalarında Çeyrek Final Kuraları Çekildi.

Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupaları çeyrek final müsabakaları kura çekimi  22 Aralık Cuma günü Lüksemburg'da yapıldı. Kupalardaki tek temsilcimiz olan Bursa B.B. Spor Kadın takımı, Fransa'dan TT SAINT QUENTINOIS ile eşleşti. İlk maç 26 Ocak 2018 tarihinde oynanacak.

2017/18 TTCLM Quarter-finals (1st leg Jan 24-26th, 2nd Feb 9th)

 

Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) – Roskilde Bordtennis BTK61 (DEN)

Sporting Club de Portugal (POR) – Stella Sport La Romagne (FRA)

Saarbrucken Tischtennis (GER) – TTF Liebherr Ochsenhausen (GER)

TTSC UMMC (RUS) – Borussia Dusseldorf (GER)

 

2017/18 Seamaster ECLW Quarter-finals

 

KTS Tarnobrzeg (POL) – Linz AG Froschberg (AUT)

CP LYSSOS Lille Metropole (FRA) – Dr. CASL (CRO)

Bursa Buyuksehir Belediyespor (TUR) – TT Saint-Quentinois (FRA)

Szekszard AC (HUN) – TTC Berlin Eastside (GER)

 

2017/18 ETTU Cup Men Quarter-finals

 

K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL) – TTC Sokah Hoboken (BEL)/SF SKK El Nino Praha (CZE)

Cajasur Priego TM (ESP)/Vaillante Sprotive Angers TT (FRA) – TTC Ostrava 2016 (CZE)

Chartres ASTT (FRA) – SG Stockerau (AUT)/Hontianske Trstany Dudince (SVK)

Enjoy & Deploy Taverzo (NED)/Istres Tennis de Table (FRA) – AS Pontoise Cergy (FRA)

 

2017/18 ETTU Cup Women Quarter-finals

 

SKST Mart Hodonin-Stavoimpex (CZE) – Matz TT (FRA)/Arteal Tennis de Mesa (ESP)

SKNT Luch-Vladimir (RUS)/TMK-Tagmet Taganrog (RUS) – TuS Bad Driburg (GER)

UCAM Cartagena (ESP) – Girbau-VIC TT (ESP)/ACS Dumbravita (ROU)

Budaorsi 2i SC (HUN)/Etival Clairefomntaine ASRTT (FRA) – ALCL TT Grand-Quevilly (FRA)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz