^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Son zamanlarda hızla artan Covid-19 vakalarından dolayı TMTF Yönetim Kurulu toplum ve insan sağlığını göz önünde tutarak aşağıdaki gerekçelerle 2020-2021 sezonu 1.Yarı Yarışma programında yer alan aşağıdaki müsabakaların ileri bir tarihe ertelenmesine karar vermiştir. -3.Lig 1.Etap04-06 Aralık 2020 -1.Lig 1.Etap18-20 Aralık 2020 -Süper Lig 3.Etap26-27 Aralık 2020

26-29 Kasım 2020´de Bursa´da Aday Hakem Kursu Yapılacaktır.

TÜRKİYE MASA TENİSİ FEDERASYONU ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 06 ARALIK 2020 DE (ZOOM ÜZERİNDEN) ONLİNE OLARAK YAPILACAKTIR.

Haberler, Duyurular

Uluslar Arası Hakemlik Sınavı Sonuçları Belli Oldu.

ITTF tarafından iki yılda bir yapılan Uluslar Arası Hakemlik sınavı sonucunda ülkemizden Kemal Oktay BALIKÇI, Olcay ÇAĞLAR ve Ayşegül Gamze GÜNER uluslar arası hakem olmuştur. Hakemlerimizi tebrik ederiz.

2020 New International Umpires ITTF:

Turkey:

BALIKCI Kemal Oktay Turkey 

CAGLAR Olcay Turkey 

GUNER Aysegul Gamze Turkey 

2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20801

ASMA

Chouichi

Algeria

Africa

F

20802

FERNANDEZ

Mariano Ezequiel

Argentina

Latin America

M

20803

GOLDBERG

Andres Javier

Argentina

Latin America

M

20601

LAPALMA

Fernando Sebastian

Argentina

Latin America

M

20804

MENDEZ

Camila Daniela

Argentina

Latin America

F

20901

MIRANDA

Mario Javier

Argentina

Latin America

M

20805

PAZ

Facundo Nahuel

Argentina

Latin America

M

20001

CHAN

Kameron

Australia

Oceania

M

20501

ERRINGTON

Glenn Andrew

Australia

Oceania

M

20902

LEW

James Edward

Australia

Oceania

M

20201

MILLER

Samuel Eric

Australia

Oceania

M

20701

RODER

Lenore Heather

Australia

Oceania

F

20002

UDAL

Nicole

Australia

Oceania

F

20301

WONG

Kenneth Koon-Ho

Australia

Oceania

M

20101

MEUSBURGER

Tobias Heribert

Austria

Europe

M

20502

HENRARD

Joffroy

Belgium

Europe

M

20401

MERTENS

Guido Karel M

Belgium

Europe

M

20806

ROUSSEAU

Philippe Robert J

Belgium

Europe

M

20702

ZENTENO CRUZ

Javier Renan

Bolivia

Latin America

M

20503

AZEVEDO DE SOUSA

Gabriel

Brazil

Latin America

M

20302

DA SILVA E OLIVEIRA

Gilberto

Brazil

Latin America

M

20903

DOS SANTOS DE ALMEIDA

Sergio Guilherme

Brazil

Latin America

M

20703

FECHO MOURA

Luiz Pablo

Brazil

Latin America

M

20003

FERREIRA DA SILVA

Carlos Henrique

Brazil

Latin America

M

20704

GARCIA PERALTA

Thiely

Brazil

Latin America

F

20504

HENRIQUE BRANCO LOPES

Gilberto

Brazil

Latin America

M

20807

KURDOGLIAN

Ricardo

Brazil

Latin America

M

20505

LASARO DA SILVA NETO

Avelino

Brazil

Latin America

M

20506

MILAN MONTES

Marlos Vynicius

Brazil

Latin America

M

20602

PINCERATO

Eliana

Brazil

Latin America

F

20705

YU CHEUNG

Tse

Canada

North America

M

20904

LACHAINE

Keven

Canada

North America

M

20905

MA

John Man Hon

Canada

North America

M

20808

ROJAS MOLINA

Nicolas Esteban

Chile

Latin America

M

20102

CAI

Dian

China

Asia

M

20028

CAI

Lijian

China

Asia

M

20507

CHEN

Wei

China

Asia

M

20103

CHEN

Weiwei

China

Asia

M

20004

CHEN

Zuojun

China

Asia

F

20809

DONG

Zhongyi

China

Asia

M

20303

DU

Xin

China

Asia

M

20906

FU

Xin

China

Asia

M

20402

GUAN

Xin

China

Asia

F

20005

GUO

Jian

China

Asia

M

20403

HE

Ying

China

Asia

F

20006

HUANG

Lei

China

Asia

M

20104

HUANG

Wenwen

China

Asia

F

20007

JIA

Wen

China

Asia

F

20008

LI

Dazhi

China

Asia

M

20009

LI

Qunhua

China

Asia

M

20603

LI

Zhongqing

China

Asia

M

20304

LIN

Yan

China

Asia

F

20010

MA

Yuan

China

Asia

F

 

 

 

Page 1 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20011

NIU

Jiang

China

Asia

M

20404

QI

Zhi

China

Asia

M

20305

SUN

Dayong

China

Asia

M

20405

WANG

Dandan

China

Asia

F

20306

WANG

Ling

China

Asia

F

20105

XING

Jianping

China

Asia

M

20406

XU

Hui

China

Asia

M

20407

XU

Li

China

Asia

F

20604

YAN

Zhiyan

China

Asia

F

20408

ZHANG

Hui

China

Asia

M

20605

ZHANG

Jing

China

Asia

M

20907

ZHANG

Peiwang

China

Asia

M

20307

ZHANG

Wenping

China

Asia

F

20308

ZHAO

Lin

China

Asia

F

20810

ZHAO

Mingjun

China

Asia

M

20106

ZHENG

Yunfeng

China

Asia

M

20409

ZHOU

Yi

China

Asia

M

20508

BALLESTEROS BELTRAN

Manuel Oswaldo

Colombia

Latin America

M

20606

BENAVIDES OSPINA

Juan David

Colombia

Latin America

M

20509

CABALLERO MORENO

Gilberto

Colombia

Latin America

M

20636

CASTRO PAREDES

Luis Fernando

Colombia

Latin America

M

20908

CORTES TRUJILLO

Ricardo Andres

Colombia

Latin America

M

20811

FLOREZ

Juan David

Colombia

Latin America

M

20706

FONSECA RIANO

David Ernesto

Colombia

Latin America

M

20909

GUERRERO ZABALETA

Alexander

Colombia

Latin America

M

20707

SEGURA RODRIGUEZ

Andres Sebastian

Colombia

Latin America

M

20910

DIAYENGE HUBERT

Buetwasa

Congo Democratic

Africa

M

20202

CASTRO ARIAS

Ricardo Fidel

Costa Rica

Latin America

M

20911

ZUMBADO GONZALEZ

Adrian Josue

Costa Rica

Latin America

M

20812

PAPAK

Augustin

Croatia

Europe

M

20309

KOKKINIS

Andreas

Cyprus

Europe

M

20203

GROMNICA

Vaclav

Czech Republic

Europe

M

20012

HORAK

Mojmir

Czech Republic

Europe

M

20013

ZAJICEK

Martin

Czech Republic

Europe

M

20607

REINOSO CALLE

Luis Enrique

Ecuador

Latin America

M

20510

ABBAS

Dina Wael Mohamed

Egypt

Africa

F

20912

ABBAS ABDELRAHMAN

Menatalla Wael Mohamed

Egypt

Africa

F

20708

ALI

Amrg Mohamed Mohamed

Egypt

Africa

M

20709

ALI HASSAN SELIM

Hassan Mohamed

Egypt

Africa

M

20310

ALLAM

Omar Hamza Mohamed Bedai

Egypt

Africa

M

20511

ALMADAWEY

Alsaad Alsaid Ibrahim

Egypt

Africa

M

20914

ARAFA

Ahmed Hamed Ahmed

Egypt

Africa

M

20608

ATTIA

Bassant Reda Mohamed

Egypt

Africa

F

20410

ATTIA

Mayada Reda Mohamed

Egypt

Africa

F

20813

ELADAWI

Mohamed Ahmed Mohamed

Egypt

Africa

M

20814

ELBOUKHARI

Mohamed Abdelghafar Moha

Egypt

Africa

M

20913

ELEBIARY

Mohamed Mahmoud Mohame

Egypt

Africa

M

20815

ELMOGHAZI ELDESSOUKI

Ahmed Magdi Mahmoud

Egypt

Africa

M

20204

ELNADY

Mohamed Nasr Abdelhamid

Egypt

Africa

M

20311

FAHMY HASSAN

Shaimaa Ahmed

Egypt

Africa

F

20710

FARGHALY OSMAN

Mohamed Kamal

Egypt

Africa

M

20411

GABER SERAG ALY

Abdelwahab Saad Zaghloul

Egypt

Africa

M

20412

HEZZA

Randa Mahmoud Mahmoud El

Egypt

Africa

F

 

 

 

Page 2 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20915

KHALIL

Wael Alsayed Mohamed

Egypt

Africa

M

20609

MAGHRABY HASSAN

Nabil Sobeh

Egypt

Africa

M

20916

MOHAMED

Heba Atef Mohamed Arafa

Egypt

Africa

F

20512

OMER MOHAMED ALY

Mohamed Farid

Egypt

Africa

M

20513

SAAD

Mohamed Mohamed Mohame

Egypt

Africa

M

20514

SABIR AHMED HASSAN

Ahmed Safialdin

Egypt

Africa

M

20014

SAID MOUSTAFA

Naglaa Fathy

Egypt

Africa

F

20205

YAKOUT ALI KHALIL

Maryam Ahmed

Egypt

Africa

F

20413

OUTHWAITE

Johanna Elizabeth

England

Europe

F

20711

SANDERS

Jenny

England

Europe

F

20816

ANNUNEN

Janne Erkki Antero

Finland

Europe

M

20107

PYYKKO

Sami Markus

Finland

Europe

M

20312

CHILON

Jean-Paul

France

Europe

M

20917

VAUSSOUE

Thierry Jean Bernard

France

Europe

M

20918

FUHRMANN

Ulrike

Germany

Europe

F

20015

KUHHORN

Johannes

Germany

Europe

M

20206

LUDWIG

Nicole

Germany

Europe

F

20207

SCHOLZ

Florian

Germany

Europe

M

20208

SIMON GEB. FISCHER

Ralf Friedrich

Germany

Europe

M

20515

STRUCK

Hans-Jurgen Johann

Germany

Europe

M

20016

WILLE

Tobias

Germany

Europe

M

20610

HILDA

Agbottah

Ghana

Africa

F

20919

KWABI

Cynthia

Ghana

Africa

F

20817

MORALES ADOLFO

Visof Amadeus

Guatemala

Latin America

M

20712

ACEITUNO CALLEJAS

Harold Alexis

Honduras

Latin America

M

20818

AGURCIA HERNANDEZ

David Ariel

Honduras

Latin America

M

20611

ARGUETA MARTINEZ

Luis Fernando

Honduras

Latin America

M

20612

ELVIR BARAHONA

Brayan Adolfo

Honduras

Latin America

M

20819

CHAN

Lai Chu

Hong Kong

Asia

F

20108

KEUNG

Chun Hing Johnson

Hong Kong

Asia

M

20313

KONG

Yeung Yee

Hong Kong

Asia

M

20109

LEUNG

Chi Chung

Hong Kong

Asia

M

20017

MA

Ka Wai

Hong Kong

Asia

M

20516

SHAU

Po Lam

Hong Kong

Asia

M

20517

WAT

Siu Han

Hong Kong

Asia

F

20414

ADALBJARNARDOTTIR

Audur Tinna

Iceland

Europe

F

20209

AHUJA

Ganesh

India

Asia

M

20613

ALAMAN

Nur Altamas

India

Asia

M

20110

BALAKRISHNAN NAIR

Sudheendran

India

Asia

M

20210

BENNY

Ranjith

India

Asia

M

20321

BHARATHRAJ SINGH

Rishiraj Singh

India

Asia

M

20415

CANJEEVARAM JAGANNATHAN

Radhakrishnan

India

Asia

M

20111

CHOUDHARI

Yashwant

India

Asia

M

20920

DEVI

Kshama

India

Asia

F

20211

GHOSH

Surajit

India

Asia

M

20314

HEMALATHA

V

India

Asia

F

20315

HIRA

Geeta Jaisingh

India

Asia

F

20713

JAIN

Aman

India

Asia

M

20820

JAYACHANDRAN NAIR

Aswin Gokul

India

Asia

M

20518

JHA

Rupa

India

Asia

F

20416

JOSHI

Tushar

India

Asia

M

20212

KANETKAR

Deepak Manohar

India

Asia

M

20417

KHANDELWAL

Shivkumar Radhakisan

India

Asia

M

 

 

 

Page 3 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20316

KOROTH

Baburajan

India

Asia

M

20213

KUMAR

Nirdosh

India

Asia

M

20714

KUMAR

Ravindra

India

Asia

M

20214

KUMAR

Subramaniam

India

Asia

M

20018

KUMARI

Nisha

India

Asia

F

20821

MENDONCA

Joash Eusebio

India

Asia

M

20113

MISHRA

Suryansh

India

Asia

M

20418

MOLOTHUR

Abdunnasir

India

Asia

M

20921

MOTWANI

Kishore

India

Asia

M

20922

NAIR

Vimal

India

Asia

M

20419

NATH

Arina

India

Asia

F

20317

NUPPATTA

Sajin Naseer

India

Asia

M

20318

PATHAK

Parmanand Purushottam

India

Asia

M

20420

PHANSALKAR

Gaurav Makarand

India

Asia

M

20019

PURACKEL JOSEPH

Ajay

India

Asia

M

20114

PURACKEL JOSEPH

Ajith

India

Asia

M

20020

PURACKEL JOSEPH

Anil

India

Asia

M

20519

PUTHAN VEETTIL

Sivadasan

India

Asia

M

20115

RAGESH

Meenu

India

Asia

F

20319

RAMA RAO

Kopalle Venkata Pattabhi

India

Asia

M

20112

RAMKUMAR

Nanda Kishore

India

Asia

M

20923

RANA

Virender

India

Asia

M

20116

SAEED

Mohd

India

Asia

M

20924

SHAH

Krupaben

India

Asia

F

20520

SHARMA

Pawan Kumar

India

Asia

M

20117

SINGH

Aniket Kumar

India

Asia

M

20715

SINGH

Anil

India

Asia

M

20421

SINGH

Neeraj

India

Asia

M

20320

SINGH

Pritam

India

Asia

M

20215

SREEKUMAR

Arjun

India

Asia

M

20614

SRIVASTAVA

Tejasva

India

Asia

M

20021

VAISWADE

Jay Singh

India

Asia

M

20322

VELAYOUDAM

Sudarsanane

India

Asia

M

20422

VYAS

Manohar Narayansingh

India

Asia

M

20716

YADAV

Anurag Kumar

India

Asia

M

20216

YADAV

Pooja

India

Asia

F

20022

YADAV

Pramod Singh

India

Asia

M

20822

DALAELI

Fatemeh

Iran

Asia

F

20615

MOHAMMADKHAN BEIGI

Sima

Iran

Asia

F

20717

TAGHIPOUR

Soheila

Iran

Asia

F

20616

ZAFARANI

Shima

Iran

Asia

F

20617

BUTLER

Richard Stephen

Ireland

Europe

M

20823

TARALLO

Domenico

Italy

Europe

M

20718

VARGETTO

Giuseppe

Italy

Europe

M

20925

VITALE

Carmine

Italy

Europe

M

20423

AOKI

Mutsuko

Japan

Asia

F

20217

FUJITA

Takanobu

Japan

Asia

M

20824

FUKUI

Nao

Japan

Asia

F

20825

HASEGAWA

Masaru

Japan

Asia

M

20323

HIRAIWA

Kenzo

Japan

Asia

M

20521

IGARASHI

Kenji

Japan

Asia

M

20618

MAEDA

Sachiko

Japan

Asia

F

20826

MASAYA

Takashi

Japan

Asia

M

 

 

 

Page 4 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20719

MIMURA

Nobue

Japan

Asia

F

20023

MIYASHITA

Tomoko

Japan

Asia

F

20720

NARIAI

Mitsuru

Japan

Asia

M

20522

NIKI

Kenji

Japan

Asia

M

20721

NISHI

Shigehisa

Japan

Asia

M

20722

OGATA

Takehiro

Japan

Asia

M

20424

SAKAGISHI

Yuko

Japan

Asia

F

20024

SHIOMI

Takuo

Japan

Asia

M

20723

TSUJI

Shinya

Japan

Asia

M

20218

TAHA

Hana Qasim Suleiman

Jordan

Asia

F

20827

ABISHEV

Maxut

Kazakhstan

Asia

M

20619

BEKOV

Nursultan

Kazakhstan

Asia

M

20724

KHOJAYEV

Timur

Kazakhstan

Asia

M

20725

PAK

Danil

Kazakhstan

Asia

M

20324

ZHETUBAYEV

Ruslan

Kazakhstan

Asia

M

20828

NJAU

James Njiru

Kenya

Africa

M

20726

WANJOHI WANGUI

Chris

Kenya

Africa

M

20829

BAE

Jungsuk

Korea

Asia

F

20727

KIM

Jieun

Korea

Asia

F

20926

KIM

Kyeongsil

Korea

Asia

F

20620

KIM

Meehyun

Korea

Asia

F

20830

LEE

Miyeon

Korea

Asia

F

20621

PARK

Hyunggeun

Korea

Asia

M

20927

KARABAXHAK

Eroll

Kosovo

Europe

M

20831

ABDULRAHIM

Sulaiman B A

Kuwait

Asia

M

20728

ALALI

Khaleda M A M

Kuwait

Asia

F

20523

ALHALWAJI

Khaled E A E

Kuwait

Asia

M

20425

MAKARENKO

Nadezda

Latvia

Europe

F

20219

CHAN

Kuan Foo

Malaysia

Asia

M

20832

CHEW

Chun How

Malaysia

Asia

M

20928

CHIU

Siaw Yin

Malaysia

Asia

F

20220

CHOO

Eng Chiang

Malaysia

Asia

M

20118

LIM

Meng Lai

Malaysia

Asia

M

20729

CERVANTES GUZMAN

Karla

Mexico

Latin America

F

20833

CISNEROS UC

Rosa Maria

Mexico

Latin America

F

20730

CRISTIANI RAMIREZ

Maria Fernanda

Mexico

Latin America

F

20524

HERNANDEZ SOTOMONROY

Silvia

Mexico

Latin America

F

20731

MALDONADO GONZALEZ

Juan Francisco Reginaldo

Mexico

Latin America

M

20732

PEDRAZA CASTILLO

Sandra Pamela

Mexico

Latin America

F

20325

SANCHEZ MANZOLA

Estefanny

Mexico

Latin America

F

20834

CORSOVIC

Bozo

Montenegro

Europe

M

20733

BHATTARAI

Rajesh

Nepal

Asia

M

20929

RAWAL

Naresh

Nepal

Asia

M

20734

THAPA

Biken

Nepal

Asia

M

20426

PETRESKI

Milan

North Macedonia

Europe

M

20930

TODOROV

Jovan

North Macedonia

Europe

M

20427

TRAJKOVSKI

Zoran

North Macedonia

Europe

M

20735

AL ABRAWI

Ahmed Masoud Rashid

Oman

Asia

M

20525

AL ALAWI

Khalid Said Khamis

Oman

Asia

M

20736

AL FARSI

Fahad Said Nasser

Oman

Asia

M

20622

AL GHAFRI

Buthaina Khamis Saif Salim

Oman

Asia

F

20835

AL HATMI

Sulaiman Ahmed Sulaiman

Oman

Asia

M

20326

AL JAHDHAMI

Ayman Salim Sloum

Oman

Asia

M

 

 

 

Page 5 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20737

ABUALHALAWA

Arwa S S

Palestine

Asia

F

20931

ALALAM

Salim N S

Palestine

Asia

M

20738

ALMOHTASIB

Issa M H

Palestine

Asia

M

20623

ALTAWIL

Khaled S K

Palestine

Asia

M

20624

IWAISI

Murad A F

Palestine

Asia

M

20739

JEIYYA

Rajaa K M

Palestine

Asia

F

20740

MANKO

Amani A F

Palestine

Asia

F

20932

NAJI

Mona M T

Palestine

Asia

F

20625

LAY LOPEZ

David Humberto

Panama

Latin America

M

20933

CENTENA VERA

Cristian Yoel

Paraguay

Latin America

M

20741

ALAMO ALARCON

Luis Alberto Eduardo

Peru

Latin America

M

20742

CHILCHO DELGADO

Christian Martin

Peru

Latin America

M

20327

GONZALES ILIZARBE

German Segundo

Peru

Latin America

M

20428

GUANILO COSTILLA

Victor Gabriel

Peru

Latin America

M

20526

GUTARRA MAURICIO

Rodolfo Tomas

Peru

Latin America

M

20743

PAREDES CHUMBIMUNI

Robinson Joel

Peru

Latin America

M

20328

USCUVILCA CABRERA

Gerson Mario

Peru

Latin America

M

20626

VELA FELIX

Keyla Mariela

Peru

Latin America

F

20836

CISNERO

John Patrick

Philippines

Asia

M

20744

MAME

Neil

Philippines

Asia

M

20527

SAKIBAN

Jonel

Philippines

Asia

M

20429

DIAS FERREIRA

Margarida Eugenia

Portugal

Europe

F

20627

MARQUES DE OLIVEIRA

Rui Manuel

Portugal

Europe

M

20628

GIMBUTA

Catalin Razvan

Romania

Europe

M

20528

MLADIN

Radu-Costel

Romania

Europe

M

20629

BONDAREV

Evgeniy

Russia

Europe

M

20630

DANILIN

Aleksandr

Russia

Europe

M

20631

NAZUKIN

Aleksandr

Russia

Europe

M

20430

PETRUSHKOVA

Nadezhda

Russia

Europe

F

20221

SINITSYN

Ilia

Russia

Europe

M

20529

LEE

Kenneth

Scotland

Europe

M

20530

BUDELAN

Aleksandar

Serbia

Europe

M

20632

GAGIC

Ivan

Serbia

Europe

M

20633

MILJKOVIC

Jovana

Serbia

Europe

F

20531

MIOK

Julijan

Serbia

Europe

M

20532

STANKOVIC

Milos

Serbia

Europe

M

20431

ANG

Hui Ping Mabel

Singapore

Asia

F

20222

KIRK

Ngoh Kiong

Singapore

Asia

M

20934

TAN

Kwa Im

Singapore

Asia

F

20634

TING

Kok Hoo

Singapore

Asia

M

20935

BOLTE

Polonca

Slovenia

Europe

F

20533

ACHILLES-NOMDO

Celeste Renee

South Africa

Africa

F

20223

BAIG

Junaid

South Africa

Africa

M

20432

DOMINGO

Wafeeq

South Africa

Africa

M

20329

ERASMUS

Frans Petrus

South Africa

Africa

M

20745

FIDOS

Michael Henryk

South Africa

Africa

M

20224

GROBBELAAR

Charl

South Africa

Africa

M

20330

JOOSTE

Samantha

South Africa

Africa

F

20746

MASOTE

Onkgopotse

South Africa

Africa

M

20025

MOSES

Grenville

South Africa

Africa

M

20225

MOYCE

Yunus

South Africa

Africa

M

20747

NOMDO

Stanford Craig

South Africa

Africa

M

20534

STARKE

Carolien Jacoba

South Africa

Africa

F

 

 

 

Page 6 of 7


2020 New International Umpires

 

 

 

 

Country /

 

 

IU Number

FAMILY NAME

FIRST NAME

Association

Continent

Gender

20026

ZIMRI

Craig Arthur

South Africa

Africa

M

20027

ALVAREZ LEON

Jara

Spain

Europe

F

20119

BAENA REDONDO

Francisco

Spain

Europe

M

20331

CASTROVIEJO CUMPLIDO

Ricardo

Spain

Europe

M

20936

CHAVES BENJUMEA

Angela

Spain

Europe

F

20937

CIFUENTES GARRIDO

José Francisco

Spain

Europe

M

20120

FERNANDEZ SANCHEZ

Cristina

Spain

Europe

F

20121

GARCIA ARROYO

Emilio Manuel

Spain

Europe

M

20122

IZQUIERDO ALONSO

Clara

Spain

Europe

F

20226

LUPION GARCIA

Antonio

Spain

Europe

M

20227

MARTIN VADILLO

Maria Jose

Spain

Europe

F

20228

MEDINA ARABID

Jesus

Spain

Europe

M

20837

MEDINA FERNANDEZ

Marcelino

Spain

Europe

M

20332

PEREZ BARRANCO

Antonio

Spain

Europe

M

20635

RINCON YUSTE

Miguel

Spain

Europe

M

20838

GODTMAN

Rolf Micael

Sweden

Europe

M

20123

LUNDBACK

Ingela Kristina

Sweden

Europe

F

20748

SPICER

Catherine Simone

Trinidad And Tobago

Latin America

F

20637

BALIKCI

Kemal Oktay

Turkey

Europe

M

20124

CAGLAR

Olcay

Turkey

Europe

M

20125

GUNER

Aysegul Gamze

Turkey

Europe

F

20638

ALIEKSIEIEV

Oleksandr

Ukraine

Europe

M

20839

BILASHCHENKO

Inna

Ukraine

Europe

F

20433

KULISH

Nataliia

Ukraine

Europe

F

20126

DAULT

Joseph Charles

USA

North America

M

20749

LEE

Steve Shih-Chuan

USA

North America

M

20535

MARTIN

Richard Henry

USA

North America

M

20229

REYNOLDS

Daniel Alan

USA

North America

M

20333

SONG

Conrad Wei Li

USA

North America

M

20938

VANEGAS SANCHEZ

Jorge Alejandro

USA

North America

M

20230

WANG

Zezheng

USA

North America

M

20334

GUTIERREZ VALERA

Andry David

Venezuela

Latin America

M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Page 7 of 7

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz