^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Son zamanlarda hızla artan Covid-19 vakalarından dolayı TMTF Yönetim Kurulu toplum ve insan sağlığını göz önünde tutarak aşağıdaki gerekçelerle 2020-2021 sezonu 1.Yarı Yarışma programında yer alan aşağıdaki müsabakaların ileri bir tarihe ertelenmesine karar vermiştir. -3.Lig 1.Etap04-06 Aralık 2020 -1.Lig 1.Etap18-20 Aralık 2020 -Süper Lig 3.Etap26-27 Aralık 2020

26-29 Kasım 2020´de Bursa´da Aday Hakem Kursu Yapılacaktır.

TÜRKİYE MASA TENİSİ FEDERASYONU ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 06 ARALIK 2020 DE (ZOOM ÜZERİNDEN) ONLİNE OLARAK YAPILACAKTIR.

Hakem Kurs ve Seminerleri

Hakem Klasman Sınavı Sonuçları

 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 9 merkezde yapılan Hakem Klasman Sınavı sonucunda kazanan hakemlerimiz aşağıdadır.

 

  ADI SOYADI İLİ
1 GAMZE GÜL KÖSELER ADANA
2 GÖKHAN SELMENLİ ADANA
3 HATİCE DAĞHAN ADANA
4 MEHMET GÖÇER ADANA
5 SERHAN NARTOĞLU ADANA
6 TUNCAY KILINÇ ADANA
7 YÜKSAN DÖNMEZ ADANA
8 EKREM KAYA ADIYAMAN
9 HACI MUSTAFA AKGÜL ADIYAMAN
10 MUSTAFA DURMUŞ ADIYAMAN
11 ORHAN KAYHAN ADIYAMAN
12 SEMRA YILDIRIM ADIYAMAN
13 ZEYNEL ABİDİN ŞENLİK ADIYAMAN
14 AHMET ÇELİKKOL AFYONKARAHİSAR
15 ERKAN GARİPCİN AFYONKARAHİSAR
16 HÜSEYİN ULUSAL AFYONKARAHİSAR
17 NURCAN GENCER AFYONKARAHİSAR
18 ÖZGE İPEK AFYONKARAHİSAR
19 DURSUN SAYGILI AMASYA
20 İFAKAT OVUCU AMASYA
21 NECATİ BOLAT AMASYA
22 NURETTİN BAYOĞLU AMASYA
23 SİNAN KAÇAR AMASYA
24 SÜLEYMAN KILIÇ AMASYA
25 AYŞE DEMİRÖZ ANKARA
26 CAN ASİL ANKARA
27 CENGİZ KOCAOĞLU ANKARA
28 DENİZ ALBAYRAK ANKARA
29 EDA TOZLUYURT ANKARA
30 FİKRİ ZORAL ANKARA
31 KEMAL OKTAY BALIKÇI ANKARA
32 MİHRİBAN GÜVEN ANKARA
33 MURAT ORAL ANKARA
34 TUĞBA TUĞRUL KOÇ ANKARA
35 ERDOĞAN ÖZEL BALIKESİR
36 EROL KARABAĞ BALIKESİR
37 CENGİZ KARA BARTIN
38 İZZET ELMAS BARTIN
39 MUSTAFA ÇELEBİ BARTIN
40 AYŞE YILMAZ BİTLİS
41 BEJNA SAYGI BİTLİS
42 CİHANFİR DÖYMAZ BİTLİS
43 HARUN DEMİR BİTLİS
44 İBRAHİM AYAZ BİTLİS
45 METE GÖZEL BİTLİS
46 ÖMER URGAN BİTLİS
47 RECEP OKUMUŞ BİTLİS
48 SAKİ TUTGUN BİTLİS
49 SERHAT AKBALIK BİTLİS
50 SÜLEYMAN SAÇIN BİTLİS
51 ZEHRA SAĞLAM BİTLİS
52 BAHATTİN ERKAN BOLU
53 MURAT FIRAT BAYDAR BOLU
54 RIZA ÖZTÜRK BOLU
55 SİNAN DEMİRCİ BOLU
56 ŞENOL ERKAN BOLU
57 YASEMİN NUR GÜREL BOLU
58 HAKAN BOZKURT BURDUR
59 MEHMET ÖZKAN BURDUR
60 MURAT HANÇAR BURDUR
61 MUSTAFA GÜNDÜZ BURDUR
62 ALEV BIYIKOĞLU MUMCU ÇORUM
63 BEKİR YILDIZ ÇORUM
64 DAVUT SUBAŞI ÇORUM
65 HASAN KIDIŞ ÇORUM
66 METİN KÜÇÜKAYMAN ÇORUM
67 MUSTAFA BAYAN ÇORUM
68 MUSTAFA YEŞİL ÇORUM
69 TURABİ ÖZGENÇ ÇORUM
70 AYDIN AYFER DENİZLİ
71 MUSTAFA AVAN DENİZLİ
72 OKAN YÜCEL DENİZLİ
73 ŞERİFE ESRA ERDOĞAN DENİZLİ
74 FATİH SÜLEYMANOĞLU DİYARBAKIR
75 MEHMET CİHAN YAVAŞ DİYARBAKIR
76 MURAT DEMİROĞLU DİYARBAKIR
77 ÖZTEKİN GÜNEŞ DİYARBAKIR
78 REŞİT ÖZÇELİK DİYARBAKIR
79 TEKİN KAYA DİYARBAKIR
80 ZOZAN KAYA PARÇACI DİYARBAKIR
81 BEKİR YILDIZ DÜZCE
82 EROL BENLİ DÜZCE
83 HAYRİ DURSUN DÜZCE
84 METEHAN MERCAN DÜZCE
85 MUHAMMED EMİN DEMİRİZ DÜZCE
86 TANJU ATEŞ DÜZCE
87 HÜSEYİN BARAN EDİRNE
88 İLKAY ULU EDİRNE
89 RECEP AKIN UZ EDİRNE
90 MUSTAFA AKSARI ELAZIĞ
91 AHMET GÜL ERZİNCAN
92 ÖMÜR GÜL ERZİNCAN
93 AHMET GÜVEN ERZURUM
94 HAKAN SOLMAZ ERZURUM
95 İHSAN POLAT ERZURUM
96 MEHMET YAŞAR ŞİMŞEK ERZURUM
97 NURİ YILDIZ ERZURUM
98 VEDAT KÜÇÜKOĞLU ERZURUM
99 ALİCAN DENLİKOL ESKİŞEHİR
100 MEHMET KOZLU ESKİŞEHİR
101 SATI EDA UYSAL ESKİŞEHİR
102 SERKAN YILDIRIM ESKİŞEHİR
103 ERTUĞRUL ÖNER GAZİANTEP
104 MEHMET ÖZKAN GAZİANTEP
105 REŞİT GÖKOĞLU GAZİANTEP
106 EROL CAN GİRESUN
107 SEBAHATTİN ŞAHİN GİRESUN
108 AYHAN ATLAN HATAY
109 ENİS ÖZEL HATAY
110 MUSTAFA SİNAN ARSLAN HATAY
111 ÖMER KOŞAR HATAY
112 TURGUT KIZILKAYA HATAY
113 YELİZ SEVİM HATAY
114 ZÜHEYR ÖZEL HATAY
115 SAMİ UMUT ÇAKIN ISPARTA
116 ADEM ÇETİN İSTANBUL
117 DERYA TANYILDIZ İSTANBUL
118 ENES YILDIZ İSTANBUL
119 F. ESRA TORAMAN İSTANBUL
120 GÖKHAN CAN KOÇAK İSTANBUL
121 GÜLSELİ BERİVAN SEZEN İSTANBUL
122 HACER ÖZTÜRK İSTANBUL
123 HALİL DALOĞLU İSTANBUL
124 İSMAİL KÖSE İSTANBUL
125 M. SERTAÇ TOKSÖZ İSTANBUL
126 MELEK ÖZÇELİK İSTANBUL
127 MİKAİL PINAR İSTANBUL
128 MUHAMMED FURKAN KAHRAMAN İSTANBUL
129 ÖMER DOLAMAÇ İSTANBUL
130 YUNUS FURKAN KIVRAK İSTANBUL
131 KENAN BALBAY İZMİR
132 MUHSİN ARSLAN KAHRAMANMARAŞ
133 MUSTAFA DEMİR KAHRAMANMARAŞ
134 MUSTAFA PALTA KAHRAMANMARAŞ
135 ÖZLEM ÖZCAN KAHRAMANMARAŞ
136 FATİH NERGİZ KARAMAN
137 HALİL GÜN KARAMAN
138 MİKAİL KARADABAN KARAMAN
139 MUKADDES GÜMÜŞ KARAMAN
140 MUSTAFA ÇABITÇI KARAMAN
141 NURCAN TAŞKUYU KARAMAN
142 POLAT KILINÇ KARAMAN
143 ZEKERİYA SEZGİN KARAMAN
144 AYTAÇ KARADENİZ KASTAMONU
145 FÜSUN GÜRUS KASTAMONU
146 BAYRAM ALİ POLAT KAYSERİ
147 FATMA YILDIRIM KAYSERİ
148 FİKRİYE KARAYONCA KAYSERİ
149 GÜLBAHAR ÇETİN KAYSERİ
150 MEHTAP DEMİRBİLEK KAYSERİ
151 MUSTAFA MERT SOMUNCU KAYSERİ
152 RAMAZAN AŞIKOĞLU KAYSERİ
153 OSMAN EMRE DELİCE KIRIKKALE
154 YAŞAR MUTLU KIRKLARELİ
155 ONUR AKDENİZ KIRŞEHİR
156 BAHADIR ÖZTÜRK KİLİS
157 BEDRETTİN TÜRKMEN KİLİS
158 ŞAHİN GEZİCİ KİLİS
159 YUNUS UĞURLU KİLİS
160 ALİ ERTAN KONYA
161 ASLIHAN BOYALI ÇETİNER KONYA
162 ERDOĞAN TOZLU KONYA
163 FATİH ASLANDAĞ KONYA
164 GENÇ OSMAN ÇİÇEK KONYA
165 KÜBRA TUĞÇE BOZOKLU KONYA
166 MUSTAFA BAŞOLUK KONYA
167 ORHAN TEOMAN EMRE KONYA
168 OSMAN KESER KONYA
169 SADETTİN YAMAN KONYA
170 SALİH YASİN YAŞAR KONYA
171 SERDAR SÖYLER KONYA
172 ŞENGÜN YILDIZ KONYA
173 TUNUS EMRE UZER KONYA
174 FATİH SEZER KÜTAHYA
175 HASAN UZUN KÜTAHYA
176 NEZİRE YURTTAŞ KÜTAHYA
177 ŞAHİKA YURTTAŞ KÜTAHYA
178 UĞUR TUNÇ KÜTAHYA
179 NURETTİN BİŞİ MALATYA
180 KEMAL TAVKAYA MANİSA
181 TURAN KARACA MANİSA
182 DİNÇER DEMİREL MERSİN
183 İLKER GÜNEŞ MERSİN
184 İMDAT EKER MERSİN
185 MEHMET VAHİT İNCİ MERSİN
186 MERAL ÖZCAN MERSİN
187 MUHAMMET ÇIRAK MERSİN
188 MUSTAFA YAMAN MERSİN
189 SERAP GÜNEŞ MERSİN
190 GAMZE BAĞCI MUĞLA
191 MEHMET BİLGEÇ MUĞLA
192 TURGUT EROĞLU MUĞLA
193 ABDURRAHİM ÖKÇE NEVŞEHİR
194 ABDULLAH AKYOL NİĞDE
195 CEMAL PEŞEK NİĞDE
196 HALİL İBRAHİM GÖZELİ NİĞDE
197 MİKAİL KOZAN NİĞDE
198 MUSTAFA DEMİR NİĞDE
199 YAUP ÇAKIR ORDU
200 DERVİŞ KAYA OSMANİYE
201 OKTAY DENİZ OSMANİYE
202 ABDULLAH DAYIOĞLU RİZE
203 ARMAĞAN TEMİZ RİZE
204 AYFER BAYRAKTAR RİZE
205 M.CEMAL KALYONCUOĞLU RİZE
206 MUAMMER BAYRAKTAR RİZE
207 TURGAY OKUMUŞ RİZE
208 UMUTHAN TURNA RİZE
209 YILDIRAY ÖZKURT RİZE
210 YUSUF İSLAM AYYILDIZ RİZE
211 ZEHRA EMEL TÜRKOĞULLARI RİZE
212 ADEM ONURSAL SAMSUN
213 HAVVA UZUNDERE SAMSUN
214 MEHMET ŞEN SAMSUN
215 MERVE GÜL KAYA SAMSUN
216 OSMAN SEMİH EYİMAYA SAMSUN
217 FATİH ÖZTÜRK SİVAS
218 FİLİZ EKEN SİVAS
219 GÖKTÜRK CEBECİOĞLU SİVAS
220 İBRAHİM EROL SİVAS
221 MURAT BÜYÜKTANIR SİVAS
222 MUSTAFA KILIÇASLAN SİVAS
223 SÜHA ÜLKEN YILDIRIM SİVAS
224 SÜLEYMAN KARATAŞ SİVAS
225 HALİT EROĞLU ŞIRNAK
226 AYSEL BAHAGÜR TEKİRDAĞ
227 OLGU TORÇUN TEKİRDAĞ
228 AHMET DURAN UÇAR TOKAT
229 BELMA EZGİN TOKAT
230 BİLAL AYDIN TOKAT
231 ESRA KESKİN TOKAT
232 HÜSNİYE KONDU TOKAT
233 ÖZGÜR YAVUZ TOKAT
234 TÜLAY UÇAR TOKAT
235 ÜNAL TEPECİ TOKAT
236 YAVUZ KÜÇÜK TOKAT
237 YUNUS YASİN AYMAN TOKAT
238 HÜSEYİN ÖLMEZ TRABZON
239 ŞENER BAYRAK TRABZON
240 EREN LAFÇI TUNCELİ
241 OSMAN ÇARPAR UŞAK
242 ŞADİYE ÇARPAR UŞAK
243 AYNUR BAYKAL TÜRKMENOĞLU VAN
244 EMİR İZCİER VAN
245 EMRE ÖZBAKIR VAN
246 ENDER İZCİER VAN
247 GÜRSEL İZCİER VAN
248 HADİ ÖĞRÜNÇ VAN
249 HÜSEYİN ESEN VAN
250 İBRAHİM KURT VAN
251 MEHMET ZEKİ SİYAHTAŞ VAN
252 SAİT ÖĞRÜNÇ VAN
253 SEYVAN DUMAN VAN
254 SİBEL ABALI VAN
255 ZENURE EKİNCİ VAN
256 ŞAFAK KAYA SARIDEDE YALOVA
257 AHMET KAYNAR ZONGULDAK
258 İLKER BÜLENT YAZICI ZONGULDAK
259 ŞERRİN ADIYAMAN ZONGULDAK
İş bu sınav sonuç belgesi toplam 5 sayfadan oluşmuş, 259 kişi başaraılı olmuştur.  

 Kaynak: tmtf.gov.tr

 

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz