^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

TMTF Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu 5 Ocak 2019 Tarihinde, Başkent Öğretmen Evinde Yapılacaktır.

HATAY 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 5 Şubat 2019)

İSTANBUL 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 4 Şubat 2019)

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

DENİZLİ 2.Kademe Antrenör Kursu (19 Ocak - 3 Şubat 2019)

GAZİANTEP 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

Kuruluşlar Turnuvaları

Kuruluşlar arası Türkiye Şampiyonası Samsun´da Yapıldı.

Kuruluşlar arası Türkiye Şampiyonası Samsun´da sona erdi

  1. Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Samsun´da 21-24 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlendi. Şampiyonada Süper Lig´de 16 takım, 1. Lig´de 48 takım, Bayanlar Ligi´nde 12 takım mücadele etti.

İlkadım Okçuluk Tesisleri´nde 400 sporcunun katıldığı yarışmada Erkekler Süper Lig kategorisinde Düzce Divapan, Erkekler 1. Lig kategorisinde Kocaeli Pimsa, Kadınlar kategorisinde ise Zonguldak Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ilk sırayı aldı. 
Erkekler 1. Lig´de Kocaeli Pimsa´nın ardından Ankara Aca Metal ikinci, Trabzon Büyükşehir Belediyesi üçüncü, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ise dördüncü sırayı alarak Erkekler Süper Lig´e yükseldi.

Kadınlarda birinciliği elde eden Zonguldak Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü´nün ardından Hayvancılık Genel Müdürlüğü ikinci, THY üçüncü oldu. 

Dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını TMTF Genel Sekreteri Zafer Altundaş, Samsun Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Samsun Masa Tenisi il temsilcisi Osman Abanoz takdim etti. (Kaynak: tmtf.gov.tr)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

OKULLAR GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - KASTAMONU
  Wed 16th - Sat 19th Jan/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 3. Etap - ANTALYA
  Sat 9th - Mon 11th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANA LİG GRUP YARIŞMALARI- ÇANAKKALE, MANİSA, OSMANİYE, YOZGAT,KASTAMONU, GİRESUN, ELAZIĞ, SİİRT
  Sat 16th - Mon 18th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 2. Etap - İSTANBUL
  Fri 22nd - Mon 25th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 4. Etap - BATMAN
  Sat 2nd - Mon 4th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am