^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Türkiye Ligleri

1. ve 3. Lig 2. Etap Müsabakaları Sona Erdi.

Türkiye Masa Tenisi 1.ve 3.Ligi 2.etap maçları 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde Zonguldak'ta yapıldı.

Site Kapalı Spor Salonunda yapılan turnuvada 32 Birinci, 32 Üçüncü Lig takımı mücadele etti.

Müsabakalara  Kadınlar Birinci liginde; Trabzon Arma Spor, Trabzonspor, Çukurova Üniversitesi,  İstanbul Büyükşehir Belediye B takımı, Batman Gençlikspor, Elazığ Gençlikspor, Büyükşenir Belediye Ankaraspor B takımı, Malatya Büyükşehir Belediye, İstanbul Veteranlar, Elazığ Masa Tenisi İhtisas Kulübü, Ankara Etimesgut Belediye, Hakkari Gençlikspor, Zonguldak Özel İdare Yolspor, İzmir Büyükşehir Belediye, İstanbul Modaspor takımları,

Erkekler Birinci Liginde  ise ;Altınordu, Malatya  Büyükşehir Belediye, Konya Barosu, Antalya Büyükşehir Belediye, Antalyaspor, İstanbul Veteranlar, Fenerbahçe, İstambul Bedensel Engelliler Masa Tenisi Takımı, İstanbul Beyoğlu, Gençlikspor, Büyükşenir Belediye Ankaraspor, Çorum İhtisasspor, Kayseri Kocasinan Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor B takımı, İstanbul Yıldırımspor, Altay, Bursa Büyükşehir Belediyespor takımları,

Kadınlar Üçüncü Liginde; Tokat Turhal, Balıkesir Büyükşehir Belediye, Manisa Akka Okulları, Çorum İhtisasspor, Kayseri Gençlik ve Spor Kulübü, Fenerbançe, Kırşehir Belediye, Trabzon İMKB, Akhisar Gençlerbirliği, Sivas Gençlikspor,  Öz Van Gençlik, Amasya Çalık Yeşilırmakspor, Zonguldak Özel İdare Yolspor B takımı, Ankara Özel Sporcular,  İstanbul VTM Masa Tenisi, Kahramanmaraş Gençlikspor takımları,

Erkekler Üçüncü Liginde ise   yer alan takımlar şunlar; Lefkoşa Avrupa Üniversitesi,  Manisa Akka Okullar, Balıkesir Büyükşehir Belediye, Zonguldak Özel İdare Yolspor, Çorum Belediye, Mardin Gençlik, Malatya Büyükşehir belediye B takımı, Tokat Belediye Plevnespor, Trabzonspor, Isparta Gençlikspor, Samsun Atakum Belediye, Hatay İklim Koleji, Hatay Enis Özel Gençlik Spor Kulübü, Denizlispor, Kırklaresi Üni ve Ankara Özel Sporcular takımları katıldı.

Rekabet seviyesi oldukça yüksek olan turnuvada sonuçlar ve maç ayrıntıları aşağıdadır.

1. Lig Sonuçları için tıklayınız. güncellendi.

3. Lig Sonuçları için tıklayınız. güncellendi.

Maç arıntıları için tıklayınız. güncellendi.

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

Okullar Gençler Türkiye Birinciliği - NEVŞEHİR (ÜRGÜP)
  Fri 23rd - Mon 26th Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am

Dostluk Ligi 13. Etap - Gaziantep
  Sat 24th - Mon 26th Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am

İVTTA Veteran Turnuvası - Bolu
  Sat 24th - Mon 26th Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am

YILDIZ-GENÇ EN İYİ 8'LER 2. ETAP -ANKARA
  Sat 3rd - Mon 5th Mar/2018
    12:00 am - 12:00 am

MİNİK(U11)-KÜÇÜK(U13) EN İYİ 8'LER 2. ETAP -ANKARA
  Sat 3rd - Mon 5th Mar/2018
    12:00 am - 12:00 am