^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

GSB'den Kulüplerin Branş Taahütünde Büyük Değişiklik. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

2018 Yılında Antrenörlük Kurslarında Yeni Sisteme Geçiliyor..Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

ITTF Level 1 Antrenörlük Kursu İstanbul'da Yapılacak.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

Türkiye Şampiyonaları

Minikler Türkiye Şampiyonası Çorum'da Başladı.

 

2017 -2018 Sezonu Masa Tenisi Minikler Türkiye Şampiyonası Çorum'da Başladı. 108 Kız, 138 Erkek sporcunun katıldığı turnuva 26 Kasım 2017 pazar günü yapılacak finallerle sona erecek.

Fikstür: 

KIZLAR:

    Grup 1 1 2 3
1 017 Ezel ARSLAN (ANK)      
2 078 Ecrin KILIÇ (KOC)      
3 023 Zeynep KARAGÖZ (ANK)      
           
    Grup  2 1 2 3
1 042 Ecrin Tanem ÇINAL (ESK)      
2 09 Fatma İsra ÖZKAN (AMS)      
3 074 Tuana AKSOY (K.ELİ)      
           
    Grup  3 1 2 3
1 050 İlayda BOZKURT (G.ANT)      
2 013 Yağmur Vuslat ÖNGÜL (AMS)      
3 058 Hayrunisa TOKALAK (İST)      
           
    Grup  4 1 2 3
1 079 Ekin BURAK (KOC)      
2 031 Eda KARAOSMANOĞLU (BRT)      
3 091 Nazlı Sena ÇUKUR (RİZE)      
           
    Grup  5 1 2 3
1 037 Aybüke Banu ŞİMŞEK (ÇRM)      
2 039 Belinay AKOĞLAN (DNZ)      
3 035 Sümeyye AKBUĞA (BLC)      
           
    Grup  6 1 2 3
1 021 Büşra DEMİR (ANK)      
2 083 Ela KARAAĞIL (MUĞ)      
3 057 Ebrar KURT (İST)      
           
    Grup  7 1 2 3
1 084 Hatice SÖĞÜT (MUĞ)      
2 015 Zehra Betül KARGA (AMS)      
3 081 İrem ALAYBEYOĞLU (KON)      
           
    Grup  8 1 2 3
1 08 Duru ÇİĞDEM (AMS)      
2 105 Elif Sare AKDANALI (ÇRM)      
3 075 İremnaz İNCE (K.ELİ)      
           
    Grup  9 1 2 3
1 036 Asude Tuğba ŞİMŞEK (ÇRM)      
2 104 Ceylin AKDANALI (ÇRM)      
3 025 Öykü Zeynep GÜLAY (ANK)      
           
    Grup  10 1 2 3
1 016 Elif Tuana TURNA (AMS)      
2 099 Salihanur AYHAN (ZON)      
3 070 Hatice Kübra KENTER (K.ELİ)      
           
    Grup  11 1 2 3
1 097 Hazal AKPINAR (YLV)      
2 061 Ela ÇAMUR (İST)      
3 071 Nur Nigar ÖZKAN (K.ELİ)      
           
    Grup  12 1 2 3
1 05 Lara YENİ (AMS)      
2 019 Yagmur ESER (ANK)      
3 088 Ecem MALGIR (NİĞ)      
           
    Grup  13 1 2 3
1 040 Nisanur DERSEL (DNZ)      
2 028 Pırıl CEYLAN (ANT)      
3 096 Ece Nur HAN (VAN)      
           
    Grup  14 1 2 3
1 06 Şevval ACAR (AMS)      
2 020 Zeynep TÜRK (ANK)      
3 092 Şueda ÖZTURNA (RİZE)      
           
    Grup  15 1 2 3
1 080 Zeynep Sara YILDIRIM (KOC)      
2 04 Sude ATAKAN (ADN)      
3 095 Dimen El ASAN (VAN)      
           
    Grup  16 1 2 3
1 082 Defne Su ÖZTÜRK (MUĞ)      
2 062 Şükriye Nur YILDIZ (İST)      
3 052 Deniz KARIŞ (HTY)      
           
    Grup  17 1 2 3
1 066 Ekin ÇALIŞKAN (İZM)      
2 102 Naz ALTINTAŞ (ZON)      
3 093 Elif Su SAKA (SVS)      
           
    Grup  18 1 2 3
1 012 Tuğçe ALKOÇ (AMS)      
2 047 Melike GÜRBÜZ (G.ANT)      
3 089 Miray TOKGÖZ (NİĞ)      
           
    Grup  19 1 2 3
1 085 Nisa Ceylin GÖKTÜRK (MUĞ)      
2 010 İpek Zulal SOKULLU (AMS)      
3 072 Binnur YALÇINKAYA (K.ELİ)      
           
    Grup  20 1 2 3
1 064 İrem ÇELİKEL (İZM)      
2 044 Ayşenaz YAKAR (G.ANT)      
3 090 Berrak OCAKLI (RİZE)      
           
    Grup  21 1 2 3
1 086 Ecem BODUR (MUĞ)      
2 046 Hayrunisa CANDAN (G.ANT)      
3 034 Azra ÖZKAN (BLC)      
           
    Grup  22 1 2 3
1 056 Şevval KOCABAŞ (ISP)      
2 049 Ayşe METE (G.ANT)      
3 094 Eminefe KARAKÜTÜK (SVS)      
           
    Grup  23 1 2 3
1 060 Ecrin TAŞKIRAN (İST)      
2 041 Sevim Naz ERTÜRK (DNZ)      
3 053 İrem ALTUN (HTY)      
           
    Grup  24 1 2 3
1 065 Melek DENİZ (İZM)      
2 045 Elif KADASAVDI (G.ANT)      
3 063 Duru KIRBAÇ (İST)      
           
    Grup  25 1 2 3
1 087 Ekin Ezgi EZEROĞLU (MUĞ)      
2 02 Melis Işık AKİZ (ADN)      
3 073 Rüya YALÇIN (K.ELİ)      
           
    Grup  26 1 2 3
1 014 Yaren KARACA (AMS)      
2 038 Nisa NuÖZDEMİR (ÇRM)      
3 024 Hiranur KÖKSAL (ANK)      
           
    Grup  27 1 2 3
1 03 Selcan Duru YÜCEL (ADN)      
2 029 Simla DÖNMEZ (ANT)      
3 033 Tuana BUDAK (BTM)      
           
    Grup  28 1 2 3
1 022 Ecrin KALE (ANK)      
2 027 İpek AKYÜZ (ANT)      
3 054 Süreyya Ada BAL (HTY)      
           
    Grup  29 1 2 3
1 101 Ekinsu AKBİN (ZON)      
2 032 Dicle ERDOĞAN (BTM)      
3 106 Nazlı ŞAHİN (ÇRM)      
           
    Grup  30 1 2 3
1 098 Hamide Berra ARSLAN (ZON)      
2 067 Elif ONGAN (İZM)      
3 076 Elifnaz DİNÇER (K.ELİ)      
           
    Grup  31 1 2 3
1 059 Selin AKYÜZ (İST)      
2 051 Yağmur AKKUŞ (GRS)      
3 068 Elif Çağla ÇOBAN (KST)      
           
    Grup  32 1 2 3
1 018 Fatma Nur GENÇ (ANK)      
2 030 Ecem Nur DEMİRCİ (BRT)      
3 107 Nehir BOLAT (ÇRM)      
           
    Grup  33 1 2 3
1 011 Melisa KAŞGA (AMS)      
2 108 Zümra SIRIKLI (ÇRM)      
3 01 Elif Ece EREN (ADN)      
           
    Grup  34 1 2 3
1 055 Özge IŞIR (ISP)      
2 026 Asya ÜNALAN (ANT)      
3 100 Yaren ÖNCÜL (ZON)      
           
    Grup  35 1 2 3
1 048 Nisa Sıla ERKILIÇ (G.ANT)      
2 077 Duru KOZLUCA (KOC)      
3 07 Beren KARAGÖZ (AMS)      
           
    Grup  36 1 2 3
1 043 Seher BULUT (G.ANT)      
2 069 Özgün Nidal AFACAN (KST)      
3 103 Zeynep ALABAŞ (ZON)      

 

ERKEKLER:

    Grup 1 1 2 3
1 130 Efe HARAÇ (YLV)      
2 37 Mehmet Akif AKTAŞ (ÇRM)      
3 133 Doruk TEKİN (ZON)      
           
    Grup  2 1 2 3
1 35 Arda KEKİLLİOĞLU (ÇRM)      
2 89 Cemal SARI (İZM)      
3 138 Tümay TÜRKYILMAZ (ZON)      
           
    Grup  3 1 2 3
1 6 Muhammed Can BİLGE (ADN)      
2 56 Kaan KAHRAMAN (G.ANT)      
3 118 Bora BALTACI (RİZE)      
           
    Grup  4 1 2 3
1 38 Muhammet Fatih CANDAN (ÇRM)      
2 72 Kerem KOCABAŞ (ISP)      
3          
           
    Grup  5 1 2 3
1 62 Mustafa NEBHAN (HTY)      
2 82 Berat TOKMAK (İST)      
3 113 Atalay KÜÇÜK (MUĞ)      
           
    Grup  6 1 2 3
1 75 Tolga Kaan EĞİLMEZ (İST)      
2 88 Hasan YİĞİT (İST)      
3 135 Çağan YAVUZ (ZON)      
           
    Grup  7 1 2 3
1 74 Muhammed KARACA (İST)      
2 90 Efe CERRAH (İZM)      
3 124 Berat KIZBAKAN (TRB)      
           
    Grup  8 1 2 3
1 81 Enes Kaan BAŞARIR (İST)      
2 53 Hamza SÜRMELİ (G.ANT)      
3 28 Miraç YILDIZ (BYB)      
           
    Grup  9 1 2 3
1 87 Muhammed Ali ATAKUL (İST)      
2 80 Onur DURAN (İST)      
3 29 Muhammed YILDIZ (BYB)      
           
    Grup  10 1 2 3
1 84 Caner KÖSE (İST)      
2 15 Onurhan İNCE (AMS)      
3 31 Emirhan BAHCIVAN (BLC)      
           
    Grup  11 1 2 3
1 105 Efe SABUR (KOC)      
2 8 Eray AKKAYA (AMS)      
3 125 Yusuf KIZBAKAN (TRB)      
           
    Grup  12 1 2 3
1 67 Efe Berk YILDIRIM (ISP)      
2 77 Ahmet Mert ÇAKIR (İST)      
3 126 Evliya ÖZDEMİR (VAN)      
           
    Grup  13 1 2 3
1 4 Göktuğ CANPOLAT (ADN)      
2 86 Mesut AÇABEY (İST)      
3 43 Oğuz Kaan ÇINAR (ÇRM)      
           
    Grup  14 1 2 3
1 63 Orçun Enes TOK (HTY)      
2 47 Halil İbrahim AKIN (DNZ)      
3 117 Mehmet Utkan TOPALOĞLU (MUĞ)      
           
    Grup  15 1 2 3
1 102 Ömer GÖÇER (K.ELİ)      
2 14 Baki Mustafa SÜMBÜL (AMS)      
3 25 Engin GÜLEÇ (BRT)      
           
    Grup  16 1 2 3
1 83 Berk ÖZTOPRAK (İST)      
2 79 Demir Eren ÇAKIR (İST)      
3 110 Efe ALAYBEYOĞLU (KON)      
           
    Grup  17 1 2 3
1 17 Enes UZEL (ANK)      
2 48 Kemal ÇAYLI (DNZ)      
3 129 Can GÖKTEPE (YLV)      
           
    Grup  18 1 2 3
1 16 Arda Efe ÇAPRAZ (AMS)      
2 85 Efe SES (İST)      
3 32 Yusuf Enis İLERİ (BLC)      
           
    Grup  19 1 2 3
1 91 Efe KORUNLU (İZM)      
2 57 Mehmet Abdullah SEKİN (G.ANT)      
3 128 Arda BEKTAŞ (YLV)      
           
    Grup  20 1 2 3
1 112 Ali Ulu SAKARYA (MUĞ)      
2 66 Batın Uras ÜNLÜ (ISP)      
3          
           
    Grup  21 1 2 3
1 9 Kerem ÖZEN (AMS)      
2 92 Poyraz YAŞAR (İZM)      
3          
           
    Grup  22 1 2 3
1 13 Aziz Konuralp KARAYAZI (AMS)      
2 5 Hasan ERYILMAZ (ADN)      
3 120 Furkan ÇUKUR (RİZE)      
           
    Grup  23 1 2 3
1 45 Ahmet ELDEM (DNZ)      
2          
3 109 Alp ÇELİK (KON)      
           
    Grup  24 1 2 3
1 11 Sefa Kerem KARAGÖZ (AMS)      
2 55 İshak MORBONCUK (G.ANT)      
3 2 Yıldırım Beyazıt MARAL (AFY)      
           
    Grup  25 1 2 3
1 3 Egemen Suat DOKUR (ADN)      
2 34 Abdurrahman GÜRBÜZ (ÇRM)      
3 122 Göktuğ MATUHAN (SVS)      
           
    Grup  26 1 2 3
1 108 Onurcan KOZLUCA (KOC)      
2 73 Mehmet Can KARAKUŞ (İST)      
3          
           
    Grup  27 1 2 3
1 134 Ege MAKARA (ZON)      
2 10 Muhammet ÇEVİK (AMS)      
3 59 Ensar TEKİNŞahan TAŞ (HKR)      
           
    Grup  28 1 2 3
1 36 İsmail Eren ALICI (ÇRM)      
2 70 Güven YÜRÜKLER (ISP)      
3 61 Şahan TAŞ (HKR)      
           
    Grup  29 1 2 3
1 58 Ercan Eren ZER (G.ANT)      
2 94 Cemal Yağız SARI (İZM)      
3 123 Göktuğ OKTAY (SVS)      
           
    Grup  30 1 2 3
1 52 Alperen ÇİÇEK (G.ANT)      
2 22 İbrahim Efe SARIDAŞ (ANT)      
3 121 Gökay ALKAN (RİZE)      
           
    Grup  31 1 2 3
1 18 Utku ÇEVİK (ANK)      
2 76 Yusuf ÖZDEMİR (İST)      
3 127 Tekin AKDAĞ (VAN)      
           
    Grup  32 1 2 3
1 115 Hasan Hüseyin DİNDAR (MUĞ)      
2 21 Enver DÖNMEZ (ANT)      
3 96 Hasan Efe TEKİŞ (KMRŞ)      
           
    Grup  33 1 2 3
1 116 Ali Fuat GÜNLÜ (MUĞ)      
2 33 Abdullah GÜRBÜZ (ÇRM)      
3 97 Menderes Talha KABAAĞIL (KMRŞ)      
           
    Grup  34 1 2 3
1 20 Alim ÇİRAH (ANT)      
2 104 Berat YILDIZ (KOC)      
3 114 Metehan ZAVİR (MUĞ)      
           
    Grup  35 1 2 3
1 137 Ökdem ALIN (ZON)      
2 7 Muhammed Mustafa DEMİR (ADN)      
3 111 Mustafa YAVUZ (KON)      
           
    Grup  36 1 2 3
1 99 Ahmet Kağan SAKAR (KST)      
2 65 Ahmet ŞAHAN (ISP)      
3 26 Muhammet TEPE (BRT)      
           
    Grup  37 1 2 3
1 12 Tunahan ÇAYCI (AMS)      
2 101 Berk Kadir ÇATAL (K.ELİ)      
3 60 Ömür Batın KAZANDIOĞLU (HKR)      
           
    Grup  38 1 2 3
1 19 Efe BALTA (ANK)      
2 51 Ahmet BAKAY (G.ANT)      
3          
           
    Grup  39 1 2 3
1 64 Barca KÖSEOĞLU (HON)      
2 71 Kerem ÇOLAK (ISP)      
3 1 Berk Ahmet BİNBAŞ (AFY)      
           
    Grup  40 1 2 3
1 50 Yasin ÖZTÜRK (ESK)      
2 23 Ömer Eyüp İNCİ (ANT)      
3 24 Alkan DEMİRCİ (BRT)      
           
    Grup  41 1 2 3
1 107 Mert GÜREL (KOC)      
2 54 İlhan ŞUDUT (G.ANT)      
3 30 Yiğit YEĞEN (BYB)      
           
    Grup  42 1 2 3
1 69 Görkem ÖCAL (ISP)      
2 100 Muhammed Efe UYLAŞIR (KST)      
3 119 Çınar PEKER (RİZE)      
           
    Grup  43 1 2 3
1 131 Orkun BORAN (YLV)      
2 49 Yağız UYGUR (DNZ)      
3 27 Melikşah ÖZBİLGİ (BYB)      
           
    Grup  44 1 2 3
1 93 Mustafa Kutay ÇIRALI (İZM)      
2 106 Eymen KILIÇ (KOC)      
3 132 Yusuf Alp SÖĞÜT (YLV)      
           
    Grup  45 1 2 3
1 78 Cevdet Hakan SEVİNÇ (İST)      
2 103 Ersen YORGUN (K.ELİ)      
3 98 Mustafa Eren KABAKCI (KMRŞ)      
           
    Grup  46 1 2 3
1 95 Selim SOMEREN (İZM)      
2 46 Arda AKGÜL (DNZ)      
3 136 Kaan ALTINTAŞ (ZON)      
0
0
0
s2smodern